Гарантія

Замовляючи меблі в ZakazMebel.vn.ua, ви автоматично отримуєте у нас гарантію на готовий виріб, а також на його складання, якщо їх буде здійснювати наш спеціаліст.

Правила гарантійного обслуговування, розроблені фахівцями нашого меблевого підприємства, відповідають Закону України “Про захист прав споживачів”. Умови гарантії:

 • початок гарантійного терміну відраховується з дати, коли вам продали меблі;
 • своїм гарантійним правом ви зможете скористатися, якщо пред’явите розрахунковий документ (товарний, фіскальний чек, квитанція);
 • про надання гарантії ZakazMebel.vn.ua підпише з вами відповідний договір, де будуть обумовлені всі гарантійні умови, обов’язки та права нашого підприємства, а також самого споживача.

У яких випадках гарантія анулюється

Право на гарантійне обслуговування споживач втрачає, якщо виникли дефекти не з вини заводу-виробника. Вони можуть утворитися:

 • через неправильне самостійне складання виробів;
 • порушень експлуатаційних правил;
 • використання хімічних засобів для догляду, які не підходять до цих предметів.

Необхідно пам’ятати, що меблі чутливі до прямих променів сонця, підвищеної або занадто низької вологості, різких температурних перепадів, механічних навантажень, які перевищують передбачені показники.

Але якщо меблі були зібрані за інструкцією та експлуатуються у відповідність до наших рекомендацій, навряд чи вам знадобиться звертатися на наше підприємство з приводу дефекту тих чи інших деталей, фурнітури. Ми виготовляємо меблі бездоганної якості, відповідно до вимог державних санітарних норм та правил, затверджених МОЗ України. На виробництві застосовується високотехнологічна техніка, використовуються інноваційні технології та надійні високоекологічні матеріали.

  Питання менеджеру

  (Якщо хочете, щоб Вам передзвонили і відповіли на запитання)

   Викликати замірника

   Заповніть всі необхідні дані і наш професійний замірник приїде у зручний для вас час, щоб зняти необхідні виміри для виготовлення меблів


    Онлайн розрахунок

    Отримайте швидкий розрахунок меблів, що сподобалися! Заповніть форму, вставивши посилання або описав у кількох словах необхідний виріб.

    (У текст повідомлення додайте посилання на файл вашого проекту, або опишіть текстом максимум його параметри)

     Швидке замовлення

     Бажаєте оформити замовлення в кілька кліків? Заповніть поля і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

      Замовити прорахунок

      Заповніть дані у наведену нижче форму та отримайте швидкий орієнтовний прорахунок за вибраним Вами виробом.